مطالب جدید
خانه / مو / کاشت مو / هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو تبریز

هزینه کاشت مو تبریز در کلینیک آرمان با قیمت مناسبی می باشد. از آنجایی که پزشکان باید جهت برداشت گرافت های مو زمان زیادی صرف کنند و با توجه به اینکه هر روش کاشت مو هزینه متفاوتی دارد.

در نتیجه هزینه کاشت مو نیز در هر روش کاشت فرق می کند. در روش FIT با توجه به اینکه این روش جدیدترین است و طرفداران زیادی دارد. میتوان گفت نسبت به روش FUT کمی گرانتر است.

عامل موثر در هزینه کاشت مو تبریز

یکی از عواملی که در هزینه کاشت مو در کلینیک پوست و موی آرمان موثر هست. تعداد گرافت ها (تعداد تار مو) پیوند شده است. کلینیک کاشت مو آرمان میزان مدت زمان و میزان کاری که پزشک و تیم تکنسین وی برای انجام عمل انججام داده اند را مد نظر میگیرد.

عوامل موثر در هزینه

از عوامل دیگر جنس مو می باشد به عبارتی کاشت موی شخصی با موهای نازک و روشن بسیار سخت تر از فردی است که موهای ضخیم و تیره دارد.

ارزش پرداخت هزینه کاشت مو

یکی از مواردی که بیماران قبل از پرداخت هزینه کاشت مو تبریز باید در نظر بگیرند. ارزیابی کیفیت و کاشت مو در کلینیک است. کیفیت انجام عمل کاشت مو بسیار ارزشمند و غیر قابل قیمت گذاری است. و این عمل با کیفیت منجر به زیبایی چهره و بازگشت اعتماد به نفس و روحیه مثبت فرد می شود. بطوریکه نقش بسزایی در روند زندگی روزمره فرد ایجاد میکند اما انجام عمل کاشت بی کیفیت منجر به افسردگی شخص ، پشیمانی و اذیت روحی فرد و فامیل اش خواهد شد.

بنابراین ارزش کاشت مو باید بر طبق کیفیت عمل آن قیمت گذاری شود و هزینه کاشت مو در کلینیک آرمان بر اساس عامل کیفیت انجام کاشت مو است. که بستگی به مهارت، تجارب و بروز بودن اطلاعات علمی پزشک می باشد. و هزینه ای منصفانه و مناسب گرفته می شود.

هزینه دقیق عمل کاشت مو

درباره هزینه دقیق عمل کاشت مو در کلینیک کاشت مو تبریز می توانید یک جلسه مشاوره راسگان با تکنسین های کلینیک آرمان داشته باشید تا آنها به همراه پزشک تعداد تار موی مورد نیاز (گرافت های لازم) را اعلام کنند و با در نظر گرفتن آن هزینه کاشت مو را محاسبه نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مشاوران ما در شماره ۰۴۱۳۳۲۶۳۳۳۱ یا ۰۴۱۳۳۲۶۳۳۳۴ تماس حاصل فرمایید.

آدرس کلینیک پوست و مو آرمان واقع در ولیعصر، خیابان همافر، خیابان نگین پارک، ساختمان آژانس ترکیش ایرلاین، پلاک ۵۷، طبق ۴، واحد A4 می باشد.

درباره‌ی کلینیک پوست و مو

همچنین ببینید

کاشت مو FUT

کاشت مو به روش FUT

روش کاشت مو FUT کاشت مو FUT در این روش برای برداشت گرافت، پزشک به …

2 نظر

  1. لطفا هزینه کاشت ۱۰۰۰ تار مو به روش FIT رو اعلام فرمایید چقدر می شود؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *